Menu

Ugens kampe

Klik på kampen for mere info

Ugens kampe
December 2020
5.
lørdag
09.52
KLG (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (11) FUTSAL • Pulje 16
Hammerum-Gjellerup Hallen
Mejdal-Halgård Fodbold
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
10.14
Mejdal-Halgård Fodbold
Herrer
U10
U10 Drenge A (11) FUTSAL • Pulje 16
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
10.58
Mejdal-Halgård Fodbold
Herrer
U10
U10 Drenge A (11) FUTSAL • Pulje 16
Hammerum-Gjellerup Hallen
KLG (1)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
11.00
Thisted FC
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - efterår 2020 • Pulje 301
Thisted Kunstgræsbane
FS Holstebro
Thisted Kunstgræsbane
5.
lørdag
11.20
Hammerum IF (1)
Herrer
U10
U10 Drenge A (11) FUTSAL • Pulje 16
Hammerum-Gjellerup Hallen
Mejdal-Halgård Fodbold
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
12.20
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (08) FUTSAL • Pulje 9
Hammerum-Gjellerup Hallen
Ravnsbjerg IF (1)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
12.50
Ikast FC (2)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (08) FUTSAL • Pulje 9
Hammerum-Gjellerup Hallen
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
13.20
Ikast FC (1)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (08) FUTSAL • Pulje 8
Alpi Hallerne (Lind)
FS Holstebro (1)
Alpi Hallerne (Lind)
5.
lørdag
13.45
FS Holstebro (1)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (08) FUTSAL • Pulje 8
Alpi Hallerne (Lind)
KLG (1)
Alpi Hallerne (Lind)
5.
lørdag
13.45
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (08) FUTSAL • Pulje 9
Hammerum-Gjellerup Hallen
Hammerum IF (1)
Hammerum-Gjellerup Hallen
5.
lørdag
14.35
FS Holstebro (1)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (08) FUTSAL • Pulje 8
Alpi Hallerne (Lind)
Ikast FC (1)
Alpi Hallerne (Lind)
5.
lørdag
15.00
KLG (1)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 1 (08) FUTSAL • Pulje 8
Alpi Hallerne (Lind)
FS Holstebro (1)
Alpi Hallerne (Lind)
6.
søndag
09.45
Mejdal-Halgård (U11DrA1)
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) FUTSAL • Pulje 13
Spjald Fritidscenter (inde)
Herning Fremad
Spjald Fritidscenter (inde)
6.
søndag
10.15
SHN/Ulfborg
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) FUTSAL • Pulje 13
Spjald Fritidscenter (inde)
Mejdal-Halgård (U11DrA1)
Spjald Fritidscenter (inde)
6.
søndag
10.25
Ikast FC (3)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (08) FUTSAL • Pulje 10
Vildbjerg Stadionhal
FS Holstebro (2)
Vildbjerg Stadionhal
6.
søndag
11.10
Mejdal-Halgård (U11DrA1)
Herrer
U12
U12 Drenge A2 (09) FUTSAL • Pulje 13
Spjald Fritidscenter (inde)
Spjald IF
Spjald Fritidscenter (inde)
6.
søndag
11.20
FS Holstebro (2)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (08) FUTSAL • Pulje 10
Vildbjerg Stadionhal
Vildbjerg SF (2)
Vildbjerg Stadionhal
6.
søndag
12.15
KLG (2)
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2 (08) FUTSAL • Pulje 10
Vildbjerg Stadionhal
FS Holstebro (2)
Vildbjerg Stadionhal
8.
tirsdag
18.00
FS Holstebro
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - efterår 2020 • Pulje 513
Holstebro Kunstgræsbane
Ringkøbing IF
Holstebro Kunstgræsbane
9.
onsdag
18.30
Hjørring FK
Omkl. 6
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2A (2007) 11M -efterår 2020 • Pulje 611
Hjørring Kunstgræsbane
Hjørring Kunstgræsbane
FS Holstebro
Omkl. 1
Hjørring Kunstgræsbane
Hjørring Kunstgræsbane
Dommeromk. Omkl. dommer
Vi benytter cookies til at forbedre hjemmesiden. Du accepterer brugen af cookies ved at trykke på OK.
Læs mere om cookies