Menu

Ugens kampe

Klik på kampen for mere info

Ugens kampe
Juni 2021
14.
mandag
17.30
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Spillet
Kvinder
U11
U11 Piger C (10) 8M - efter ombrydning • Pulje 175
Mejdal Hallen
Spjald IF (1)
Mejdal Hallen
14.
mandag
17.30
Mejdal-Halgård Fodbold (3)
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge C (12) 5M - efter ombrydning • Pulje 81
Mejdal Hallen
Aulum IF
Mejdal Hallen
14.
mandag
17.30
Struer B
Spillet
Herrer
U9
U9 Drenge B1 (12) 5M - efter ombrydning • Pulje 68
Struer Idrætspark
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Struer Idrætspark
14.
mandag
17.45
Team Viborg (1)
Spillet
Kvinder
U9
U9 Piger A (12) 5M - efter ombrydning • Pulje 131
Liseborgcentret
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
Liseborgcentret
14.
mandag
18.00
Linde B
livescore
3 - 0
Kvinder
U15
U15 Piger C (06) 8M Kortbane • Pulje 132
Langhøjskolen
Mejdal-Halgård Fodbold
Langhøjskolen
14.
mandag
18.30
Team Tangen
livescore
3 - 3
Kvinder
U14
U14 Piger C (07) 8M Kortbane • Pulje 142
Harboøre Stadion
Mejdal-Halgård Fodbold
Harboøre Stadion
14.
mandag
19.30
Mejdal-Halgård Fodbold
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 66
Mejdal Hallen
Holstebro B
Mejdal Hallen
15.
tirsdag
17.30
Holstebro B (4)
-
Herrer
U12
U12 Drenge C (09) 8M - efter ombrydning • Pulje 62
Idrætscenter Vest
Mejdal-Halgård Fodbold (3)
Idrætscenter Vest
15.
tirsdag
17.30
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
-
Herrer
U8
U8 Drenge A2 (13) 5M - efter ombrydning • Pulje 103
Mejdal Hallen
Vildbjerg SF (1)
Mejdal Hallen
15.
tirsdag
17.30
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
-
Kvinder
U8
U8 Piger B1 (13) 5M - efter ombrydning • Pulje 141
Mejdal Hallen
Tjørring IF (1)
Mejdal Hallen
15.
tirsdag
17.30
Mejdal-Halgård Fodbold (3)
-
Herrer
U8
U8 Drenge C (13) 5M - efter ombrydning • Pulje 129
Mejdal Hallen
Vinding UIF (2)
Mejdal Hallen
15.
tirsdag
18.00
Thyholm IF
-
Kvinder
U13
U13 Piger C (08) 8M • Pulje 152
Hvidbjerg Stadion (Thyh)
Mejdal-Halgård Fodbold
Hvidbjerg Stadion (Thyh)
15.
tirsdag
18.00
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
-
Herrer
U10
U10 Drenge B2 (11) 5M - efter ombrydning • Pulje 23
Mejdal Hallen
Aulum IF (1)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
17.30
Måbjerg IF (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 53
STS Biler Arena
Mejdal-Halgård Fodbold (5)
STS Biler Arena
16.
onsdag
17.30
Mejdal-Halgård Fodbold (4)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 53
STS Biler Arena
Borbjerg GU
STS Biler Arena
16.
onsdag
17.30
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge A2 (13) 5M - efter ombrydning • Pulje 104
Mejdal Hallen
Snejbjerg SG&I (1)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
17.30
Skjern GF
Omkl. 4 - (Fodbold)
-
Kvinder
U8
U8 Piger C (13) 5M - efter ombrydning • Pulje 143
Skjern Idrætspark
Bane 10C
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Omkl. 3 - (Fodbold)
Skjern Idrætspark
Bane 10C
16.
onsdag
17.30
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 65
Mejdal Hallen
Mejrup GU (4)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
17.30
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 65
Mejdal Hallen
Tvis Fodbold (1)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
17.30
Mejrup GU (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 65
Mejdal Hallen
Mejdal-Halgård Fodbold (3)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
17.45
Mejdal-Halgård Fodbold (5)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 53
STS Biler Arena
Vinderup IK (1)
STS Biler Arena
16.
onsdag
17.45
Vinderup IK (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 53
STS Biler Arena
Mejdal-Halgård Fodbold (4)
STS Biler Arena
16.
onsdag
17.45
Tvis Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 65
Mejdal Hallen
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
17.45
Mejrup GU (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 65
Mejdal Hallen
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
18.00
Måbjerg IF (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 53
STS Biler Arena
Mejdal-Halgård Fodbold (5)
STS Biler Arena
16.
onsdag
18.00
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
-
Kvinder
U11
U11 Piger B (10) 8M - efter ombrydning • Pulje 173
Mejdal Hallen
Brande IF
Mejdal Hallen
16.
onsdag
18.00
Mejdal-Halgård Fodbold (3)
-
Herrer
U10
U10 Drenge C (11) 5M - efter ombrydning • Pulje 30
Mejdal Hallen
Mejrup GU (3)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
18.00
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
-
Kvinder
U10
U10 Piger C (11) 5M - efter ombrydning • Pulje 58
Mejdal Hallen
Tangsø/Bøvling
Mejdal Hallen
16.
onsdag
18.00
Ringkøbing IF (1)
1+2
-
Herrer
U12
U12 Drenge A1 (2009) 8M - efter ombrydning • Pulje 2
Alkjær Stadion
8D
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
3+4
Alkjær Stadion
8D
16.
onsdag
18.00
Mejdal-Halgård Fodbold (3)
-
Herrer
U11
U11 Drenge B2 (10) 8M - efter ombrydning • Pulje 93
Mejdal Hallen
Tjørring IF (2)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
18.00
Mejdal-Halgård Fodbold (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 65
Mejdal Hallen
Tvis Fodbold (2)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
18.00
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 65
Mejdal Hallen
Mejrup GU (3)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
18.15
Mejdal-Halgård Fodbold (5)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 53
STS Biler Arena
Vinderup IK (2)
STS Biler Arena
16.
onsdag
18.15
Ejsing B
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 53
STS Biler Arena
Mejdal-Halgård Fodbold (4)
STS Biler Arena
16.
onsdag
18.15
Tvis Fodbold (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 65
Mejdal Hallen
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
18.15
Mejdal-Halgård Fodbold (3)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (15) 3M Onsdag 16/6 • Pulje 65
Mejdal Hallen
Mejrup GU (4)
Mejdal Hallen
16.
onsdag
19.00
RLK (2)
-
Kvinder
Senior
Kvinde C2 (+15) 7M Kortbane • Pulje 118
Klinkby Stadion
Mejdal-Halgård Fodbold
Klinkby Stadion
16.
onsdag
19.00
Mejdal-Halgård Fodbold
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 - ombrydning - Forår 2021 • Pulje 225
Mejdal Hallen
Holstebro B
Mejdal Hallen
16.
onsdag
19.00
FS Holstebro
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 301
Idrætscenter Vest
Viborg FF
Idrætscenter Vest
17.
torsdag
18.30
Frøstrup Hannæs IF
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - forår 2021 • Pulje 774
Frøstrup Stadion
Mejdal-Halgård Fodbold
Frøstrup Stadion
17.
torsdag
18.30
Mejdal-Halgård Fodbold
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 925
Mejdal Hallen
Fyrkat Q
Mejdal Hallen
19.
lørdag
10.00
Mejdal-Halgård Fodbold
-
Kvinder
U12
U12 Piger A (09) 8M - efter ombrydning • Pulje 161
Mejdal Hallen
HVA Sydthy
Mejdal Hallen
19.
lørdag
10.00
Vildbjerg SF (1)
-
Herrer
U9
U9 Drenge A1 (12) 5M - efter ombrydning • Pulje 62
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
19.
lørdag
10.00
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
-
Kvinder
U9
U9 Piger A (12) 5M - efter ombrydning • Pulje 131
Mejdal Hallen
Ikast FC
Mejdal Hallen
19.
lørdag
10.00
Mejdal-Halgård Fodbold (2)
-
Herrer
U8
U8 Drenge A2 (13) 5M - efter ombrydning • Pulje 104
Mejdal Hallen
Herning Fremad (2)
Mejdal Hallen
19.
lørdag
11.00
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
-
Herrer
U11
U11 Drenge A1 (2010) 8M - efter ombrydning • Pulje 12
Mejdal Hallen
Silkeborg IF
Mejdal Hallen
19.
lørdag
11.00
Mejdal-Halgård Fodbold (1)
-
Herrer
U10
U10 Drenge A1 (2011) 5M - efter ombrydning • Pulje 23
Mejdal Hallen
NUGF Viborg (1)
Mejdal Hallen
19.
lørdag
13.00
FS Holstebro
-
Herrer
U19
U19 Drenge Liga 1 (2002-03) 11M - forår 2021 • Pulje 301
Idrætscenter Vest
Jammerbugt FC
Idrætscenter Vest
19.
lørdag
13.30
SHI/BTI
-
Herrer
U13
U13 Drenge Liga 2B (2008) 11M - forår 2021 • Pulje 721
Højene Hallen
1
FS Holstebro
1
Højene Hallen
1
19.
lørdag
14.00
Randers Freja
-
Herrer
U17
U17 Drenge Liga 1 (2004) 11M - forår 2021 • Pulje 401
Randers Stadion
FS Holstebro
Randers Stadion
20.
søndag
11.00
Mejdal-Halgård Fodbold
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2021 • Pulje 66
Mejdal Hallen
Mejrup GU
Mejdal Hallen
20.
søndag
11.00
IF Lyseng
-
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2A (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 611
Lyseng Idrætspark
FS Holstebro
Lyseng Idrætspark
20.
søndag
11.00
Vinder pulje 114
-
Kvinder
Senior
Kvinde C2 7M Kortbanefodbold - Regionsfinale • Pulje 6
Ørslevkloster Stadion
Mejdal-Halgård Fodbold
Ørslevkloster Stadion
20.
søndag
12.00
Fortuna Hjørring
-
Kvinder
U14
U14 Piger Liga 1B (2007) 11M - forår 2021 • Pulje 925
Landlyst Idrætsanlæg
Mejdal-Halgård Fodbold
Landlyst Idrætsanlæg
20.
søndag
12.00
Mejdal-Halgård Fodbold
-
Kvinder
Senior
Kvinde C2 7M Kortbanefodbold - Regionsfinale • Pulje 6
Ørslevkloster Stadion
Ørslevkloster IF
Ørslevkloster Stadion
20.
søndag
13.00
FS Holstebro
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 2A (2006) 11M - forår 2021 • Pulje 513
Holstebro Idrætspark
Bangsbo Freja
Holstebro Idrætspark
Vi benytter cookies til at forbedre hjemmesiden. Du accepterer brugen af cookies ved at trykke på OK.
Læs mere om cookies